VoIP

VoIP (połączenia Voice over Internet Protocol) - to nowej generacji telefonia, wykorzystująca do połączeń internet lub dedykowane łącza. Umożliwia przede wszystkim tanie i szybkie rozmowy pomiędzy członkami rodziny, znajomymi, a także partnerami biznesowymi.

Jak działa VoIP?
Połączenia odbywają się przez internet, z wykorzystaniem adresu IP. Dzwonić można na kilka sposobów:
1. poprzez system zainstalowany na laptopie lub komputerze,
2. za pomocą specjalnego telefonu do wykonywania połączeń VoIP, który podpinany jest bezpo-średnio do internetu,
3. korzystając z tradycyjnych aparatów telefonicznych - wystarczy dokupić swego rodzaju adap-ter, czyli bramkę VoIP, którą następnie należy podpiąć do internetu.

Nasza firma świadczy te usługę w oparciu o platformę firmy Adescom. Daje ona szereg możliwości, dlatego wybraliśmy ją spośród wielu obecnych już na rynku.

icon
VoIP dla biznesu? Oczywiście!

VoIP to świetne rozwiązanie nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i biznesowych. Na VoIPo-wych połączeniach coraz częściej bazują infolinie, gdyż tego typu telefonia gwarantuje skutecz-ność, szybkość, jakość, a także łatwość w obsłudze. Plusem są również niskie koszty, nawet w przypadku, gdy firma codziennie korzysta z kilkunastu czy kilkudziesięciu aparatów telefonicznych.

icon
Rozmowy za granicę za grosze

Dzięki naszym połączeniom VoIP, możesz dzwonić za granicę bez limitów i za grosze. Wystarczy, że wyposażony jesteś w niezawodne łącze.

icon
Czy VoIP zastąpi wkrótce telefonię tradycyjną?

Wszystko na to wskazuje, dlatego warto zapytać już dziś o tanie, wygodne i niezwykle łatwe połą-czenia. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni pakiet.

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

Ring Warszawski

Podstawą działania Virtua Operator jest własna infrastruktura sieci optycznej, którą rozbudowujemy konsekwentnie od lat. Ring Warszawski, który jest głównym obszarem naszych inwestycji obejmuje swoim zasięgiem całość miasta, oraz obszarów podmiejskich. Posiadamy także infrastrukturę światłowodową w wielu miastach.