Małe i średnie przedsiębiorstwa

Dzięki bogatym doświadczeniom z rynku operatorów internetu, a także klientów końcowych (odbiorcy indywidualni) oferujemy usługi dostępu dla małych firm i przedsiębiorstw Warszawy i okolic - gdzie posiadamy własną infrastrukturę, w tym ponad 580km własnej sieci światłowodowej.

icon
Usługi

Nasze usługi zawsze są w preferencyjnych cenach i oferują bardzo wysoki poziom gwarancji (SLA) nawet do 99,99%. Jesteśmy w stanie podjąć współprace z administratorami budynków biurowych w Warszawie, na terenie, których moglibyśmy świadczyć usługi dla firm.

icon
Oferta

W naszej ofercie znajdują się również usługi z zakresu telefonii internetowej w technologii VoIP (Voice over IP). Jest to tania i niskoawaryjna alternatywa dla ofert operatorów stacjonarnych oraz mobilnych.

icon
Usługi

Dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy usługę dzierżawy włókien światłowodowych. Umożliwia ona stworzenie infrastruktury światłowodowej bez konieczności budowy i inwestowania we własną.

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

Duże firmy i instytucje

Dzięki bezpośrednim stykom z operatorami krajowymi i zagranicznymi, jesteśmy w stanie świadczyć różne usługi nawet dla największych firm i Instytucji publicznych, m.in. połączenia pomiędzy oddziałami na ternie kraju i za granicą.