Internet dla operatorów

Dla operatorów ISP posiadamy w naszej ofercie usługę dostępu do sieci na najwyższym poziomie. Szacuje się, że z dostawców ISP korzysta każdego dnia ponad milion gospodarstw domowych. Nasi partnerzy biznesowi z sektora operatorów Internetu obsługują obecnie dziesiątki tysięcy użytkowników indywidualnych. Wysoka niezawodność naszej sieci sprawia, że znajdujemy się w czołówce dostawców. Wciąż inwestujemy w naszą sieć oraz rozszerzamy zakres usług, dzięki czemu nasi klienci z segmentu ISP stają się coraz bardziej konkurencyjnymi graczami na lokalnych rynkach.

icon
Nasze doświadczenie

Doświadczenie w obsłudze operatorów telekomunikacyjnych, oraz doskonała znajomość specyfiki ich działalności uzyskaliśmy poprzez świadczenie podobnych usług na rynku warszawskim. Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć na pojawiające się problemy i potrzeby także z perspektywy klienta.

icon
W ramach usług dla operatorów zapewniamy:

• Pełny symetryczny dostęp do sieci, albo dostęp do wybranych zasobów,
• Możliwość konfiguracji przepływności usługi w oparciu o stałą wartość (flat rate), albo też metodą 95 percentyla,
• Pomoc i doradztwo w obrębie uzyskania własnej adresacji oraz protokołu BGP.

icon
Konfiguracje i styki

Naszym partnerom z sektora operatorów ISP umożliwiamy dostęp w dwóch konfiguracjach: Global Transit (dostęp do polskich zasobów), oraz Global Transit (dostęp do zasobów zagranicznych). Obecnie posiadamy rozbudowaną sieć styków 10-100G w tym Arelion (dawna Telia) , Lumen (dawne Level3), TPNET, TPIX, PLIX, Google etc.

Posiadamy również prywatne peeringi utrzymywane we współpracy z GTS, Netią, Vectra oraz UPC.

Kontakt w sprawie oferty - Grzegorz Szeliga 660761732 , g.szeliga ( at ) virtuaoperator.pl lub poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Dzięki bogatym doświadczeniom z rynku operatorów internetu, a także klientów końcowych (odbiorcy indywidualni) oferujemy usługi dostępu dla małych firm i przedsiębiorstw Warszawy i okolic - gdzie posiadamy własną infrastrukturę, w tym ponad 30km własnej sieci światłowodowej.