Internet dla operatorów

Dla operatorów ISP posiadamy w naszej ofercie usługę dostępu do sieci na najwyższym poziomie. Szacuje się, że z dostawców ISP korzysta każdego dnia ponad milion gospodarstw domowych. Nasi partnerzy biznesowi z sektora operatorów Internetu obsługują obecnie dziesiątki tysięcy użytkowników indywidualnych. Wysoka niezawodność naszej sieci sprawia, że znajdujemy się w czołówce dostawców. Wciąż inwestujemy w naszą sieć oraz rozszerzamy zakres usług, dzięki czemu nasi klienci z segmentu ISP stają się coraz bardziej konkurencyjnymi graczami na lokalnych rynkach.

icon
Nasze doświadczenie

Doświadczenie w obsłudze operatorów telekomunikacyjnych, oraz doskonała znajomość specyfiki ich działalności uzyskaliśmy poprzez świadczenie podobnych usług na rynku warszawskim. Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć na pojawiające się problemy i potrzeby także z perspektywy klienta.

icon
W ramach usług dla operatorów zapewniamy:

• Pełny symetryczny dostęp do sieci, albo dostęp do wybranych zasobów,
• Możliwość konfiguracji przepływności usługi w oparciu o stałą wartość (flat rate), albo też metodą 95 percentyla,
• Pomoc i doradztwo w obrębie uzyskania własnej adresacji oraz protokołu BGP.

icon
Konfiguracje i styki

Naszym partnerom z sektora operatorów ISP umożliwiamy dostęp w dwóch konfiguracjach: Global Transit (dostęp do polskich zasobów), oraz Global Transit (dostęp do zasobów zagranicznych). Obecnie posiadamy rozbudowaną sieć styków:
2x 10GB do RETN
1x 10GB do Telia
1x 10GB do Level3
1x 1GB do TPNET (AS5617)
1x 10GB do TPIX
2x 10GB do PLIX
1x 10GB do Google

Posiadamy również prywatne peeringi utrzymywane we współpracy z GTS, Netią, Vectra oraz UPC.

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Dzięki bogatym doświadczeniom z rynku operatorów internetu, a także klientów końcowych (odbiorcy indywidualni) oferujemy usługi dostępu dla małych firm i przedsiębiorstw Warszawy i okolic - gdzie posiadamy własną infrastrukturę, w tym ponad 30km własnej sieci światłowodowej.