Kolokacja

Usługi Data Center kierujemy do tych firm, które chcą korzystać z zaawansowanej infrastruktury IT, ale bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest korzystanie z niej bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu urządzeń oraz wynajmu i przystosowania pomieszczeń. Dzięki temu nasi klienci mogą rozwijać swoje działania biznesowe na większą skalę, ale mając komfort bezpieczeństwa przechowywania i przetwarzania danych.
Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy , tani dostęp do energii, a także szeroka oferta czołowych firm na rynku: budynek LIM/Mariott (poziom -2 oraz poziom 3) - kluczowy punkt na mapie telekomunikacyjnej całej Warszawy.

icon
Dostęp

Backup routera i przełączników z wykorzystaniem dwóch niezależnych od siebie serwerowni, bezpieczeństwo danych (monitoring kamerowy, dotykowa autoryzacja dostępu).

icon
Zasilanie

Pełna redundantność zasilania w obrębie naszej infrastruktury: zasilanie bezawaryjne niezależne od wahań w działaniu sieci elektroenergetycznej.

icon
Elastyczność

Elastyczność w doborze rozwiązań (możliwość kolokacji całych szaf, połówek szaf, oraz pojedynczych unitów),

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

VoIP

VoIP (połączenia Voice over Internet Protocol) - to nowej generacji telefonia, wykorzystująca do połączeń internet lub dedykowane łącza. Umożliwia przede wszystkim tanie i szybkie rozmowy pomiędzy członkami rodziny, znajomymi, a także partnerami biznesowymi.