Ring Warszawski

Podstawą działania Virtual Operator jest własna infrastruktura sieci optycznej, którą rozbudowujemy konsekwentnie od lat. Ring Warszawski, który jest głównym obszarem naszych inwestycji obejmuje swoim zasięgiem całość miasta, oraz obszarów podmiejskich. Posiadamy także infrastrukturę światłowodową w wielu miastach.

icon
Obszar Warszawy

W oparciu o własną infrastrukturę dostęp do naszych usług jest możliwy w obszarze metropolitarnym Warszawy (Legionowo, Marki, Ząbki, Zielonka, Wołomin, Wołomin, Józefów, Otwock, Piaseczno, Nadarzyn, Janki, Raszyn, niedługo także Piastów i Pruszków).

icon
Partnetrzy

We współpracy z naszymi partnerami świadczymy usługi w szeregu miast: Dębicy, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Siedlcach, Lublinie, Ostrołęce, Białymstoku, Tarnowie, Krośnie.

icon
Ring Metropolitarny

W czasie ostatnich 8 lat nasza sieć rozrosła się ponad pięciokrotnie. W obrębie naszego Ringu Metropolitarnego posiadamy już ponad 100 węzłów. W miarę możliwości staramy się rozbudowywać sieć z własnym dostępem do skrzynek w budynkach, który jest wygodniejszy niż dostęp do studzienek teletechnicznych.

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

map