Duże firmy i instytucje

Dzięki bezpośrednim stykom z operatorami krajowymi i zagranicznymi, jesteśmy w stanie świadczyć różne usługi nawet dla największych firm i Instytucji publicznych, m.in. połączenia pomiędzy oddziałami na ternie kraju i za granicą.

Nasza infrastruktura w Warszawie i okolicach została przemyślana pod kątem niezawodności i niezależności od osób trzecich, dzięki czemu świadczymy na tym terenie usługi dla instytucji państwowych i wojska. Dodatkowo od wielu lat mamy do czynienia z przetargami oraz współpracujemy z integratorami, dzięki czemu możemy dostarczyć kompleksowe rozwiązania.

icon
Oferta

VituaOperator skupia swoją ofertę i działania biznesowe na klientach z sektora przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

icon
Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w obsłudze podmiotów mających w obrębie sieci lokalnej powyżej 500, a nawet 1000 użytkowników końcowych. Z naszych usług korzystają duże podmioty publiczne, jak Miasto Stołeczne Warszawa.

icon
Bezpieczeństwo

Poziom bezpieczeństwa, jaki oferujemy sprawia, że jesteśmy coraz częściej wybieranym oferentem, nie tylko przez instytucje o profilu cywilnym, ale również wojsko i służby mundurowe.

Zabłyśnij w biznesie!
Napisz lub zadzwoń do nas

Internet

Naszą sztandarową usługą jest dostęp do Internetu, który zapewniamy firmom i instytucjom, oraz operatorom, którzy obsługują klientów indywidualnych.